W celu doboru twardości prosimy o kontakt pod numerem tel. 601834387 chwila bezpośredniej  rozmowy pozwoli idealnie dopasować materac do państwa potrzeb.

Na czym polega tzw "Zmienna Twardość"

           Każdy z naszych materacy posiada możliwość regulacji twardości tj. jej zmiany bez konieczności odsyłania materaca do firmy .Wynika to ze sposobu budowy materaca :

           Podstawa z pianki wysokoelastycznej HR czy jest to 13cm lub 16cm grubości ,zawsze wykonywana(sklejana) jest z 2 różnych twardości (np.6cm+7cm lub 8+8cmHR miękkiej i sztywniejszej o podobnej gęstości) natomiast piana termoelastyczna 6cm,8cm lub 10cm stanowią osobny element .

           Dzięki takiemu rozwiązaniu po rozpięciu pokrowca (rozpina sie dookoła) ,możemy zdecydować czy Piana Termoelastyczna ułożona jest na  twardszej stronie podstawy HR czy na stronie o mniejszym stopniu twardości . A więc w jednym materacu mamy do dysozycji 2 twardości np. średni i średni +  lub średni+ oraz średniotwardy itd.

           Wyprzedzając Państwa pytania o ewentualne problemy , pragniemy zapewnić iż pianki nie przesuwają się ,gdyż ich porowata struktura poprostu na to nie Pozwoli(nie ślizgają się) ,dodatkowo całość niezwykle skutecznie zabezpiecza specjalnie uszyty Pokrowiec . Z zewnątrz nie da sie zauważyć tego rozwiązania.

           Dla Państwa jest to ogromny komfort ponieważ zmiany twardości możemy dokonać w dowolnym momencie i zawsze wrócić do pierwotnego ustawienia materaca .

           Materacy wykonanych tą techniką wysłaliśmy już kilka tysięcy , i nigdy nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych ocen tego rozwiązania za wyjątkiem samych pochwał .

W razie pytań służymy pomocą

Zespół Art-Medic