Obniżka! Exclusive "9cm" SupremeTopper Visco85kg/m3 Zobacz większe

Exclusive "9cm" SupremeTopper Visco85kg/m3

Topper Visco 9cm (nakładka)  gęstość piany  aż 85kg/m3. (opis poniżej)

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-14 dni

899,00 zł

2 099,00 zł

-1 200,00 zł

  • TAK
  • NIE
  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Esclusive Topper Visco 85kg/m3

Nakładka na materac 9 cm Esclusive Topper Visco umożliwia podniesienie standardu posiadanego materaca (niezależnie od tego, czy jest to materac sprężynowy, lateksowy, czy piankowy). Jeśli więc posiadają Państwo już materac nakładka Visco może sprawić, że stanie się on jeszcze bardziej komfortowy.

Walory pianki Visco

Cienki materac piankowy Visco dopasowuje się do kształtu ciała, stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa i przynosi ulgę całemu ciału, umożliwiając odprężenie mięśni oraz poprawę stanu układu krwionośnego (poprzez mikro masaż gwarantowany dzięki specjalnym wcięciom). To wszystko sprawia, że oferowana przez nas nakładka na materac może znacząco poprawić komfort Państwa snu. Materace 9 cm są także doskonałe w profilaktyce schorzeń kręgosłupa, dla alergików oraz dla osób cierpiących na bezsenność. 

Bezkonkurencyjna oferta na nakładki na materace

Jesteśmy pewni wysokiej jakości wszystkich naszych produktów: materacy nakładek i dodatkowych akcesoriów. Na nasze cienkie materace piankowe udzielamy aż 15-letniej gwarancji! W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601834387.Opinie

Napisz recenzję

Napisz recenzję

Podobne produkty