Poduszki Visco 

Jest 1 produkt.

Poduszki do spania VISCO w połączeniu z materacami dostępnymi w naszym sklepie stanowią zgrany duet zapewniający najwyższą jakość snu i codziennego wypoczynku. Kup naszą poduszkę do spania i wejdź na wyższy poziom komfortu.

Nasze poduszki VISCO, podobnie jak nasze materace, są wykonane z pianki VISCO (pianki termoelastycznej, pianki leniwej, pianki z pamięcią, „memory foam”), która została wynaleziona w centrum badawczym w USA. Jej zadaniem jest zniwelowanie niekorzystnych skutków długotrwałego siedzenia lub leżenia w ograniczonej przestrzeni oraz pochłanianie energii podczas startu i lądowania.

8 Komentarz(y)

Poduszka z pianki Visco

250,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pianka VISCO reaguje na zmianę temperatury, tzn. gdy jest zimno, pianka sztywnieje, natomiast jeśli robi się cieplej – staje się coraz miększa i bardziej elastyczna, przez co z łatwością dopasowuje się do kształtu ciała i sylwetki. Opisywana pianka jest mało elastyczna i nie posiada sprężystości – jeżeli odciśniemy na niej dłoń, pozostanie wgłębienie, które dopiero po chwili wróci do pierwotnego kształtu.

Na piance VISCO powierzchnia podparcia ciała zwiększa się nawet o 60% w stosunku do powierzchni podparcia na innym materiale. Dlatego poduszki do spania wykonane z tej pianki są tak przyjazne dla Użytkowników, dzięki niej nacisk na ciało zmniejsza się, przez co obwodowe naczynia krwionośne tkanki pozostają otwarte, a krew może swobodnie przepływać, zatem tkanka jest dobrze dotleniona. Oferowane przez nas poduszki z pianki Visco są niezwykle wygodne i komfortowe, świetnie sprawdzą się w połączeniu z materacem piankowym termoelastycznym.

Poduszki Visco

Poduszki do spania wykonane z pianki Visco dostępne w naszym sklepie, dzięki prozdrowotnym właściwościom pianki memory foam, zapewniają najwyższą jakość snu i odpoczynku. Poduszki VISCO są miękkie i idealnie dopasowują się do kształtu głowy i szyi, co ma niebagatelny wpływ na sen. Gdy poduszka, na której śpimy, jest za twarda, często budzimy się w nocy, a rano wstajemy z bólem szyi i karku. Inwestując w nasze poduszki do materacy piankowych te problemy odejdą w zapomnienie – w nocy będzie nam wygodnie, a następnego dnia obudzimy się wypoczęci i zrelaksowani. Poduszki z pianki przynoszą ulgę karkowi i szyi, ponadto redukują nacisk na głowę. Mięśnie są rozluźnione, a my śpimy jak małe dzieci. Nie zwlekaj dłużej z decyzją o zakupie poduszki VISCO – zamów ją już dziś. Jeśli raz na niej zaśniesz, nie zrezygnujesz z niej już nigdy.

Nasze poduszki do spania z pianki idealnie pasują do dostępnych w naszym sklepie materacy termoelastycznych, które także zostały wykonane z pianki VISCO. Połączenie materaca z pianki z taką samą poduszką do spania to gwarancja znacznej poprawy jakości snu. Mając taki zestaw, zapomnisz o bólach kręgosłupa, napięciu mięśniowym oraz innych dolegliwościach bólowych związanych z niewygodnym posłaniem. Poduszki do spania do materacy termoelastycznych to inwestycja w zdrowie i lepszy sen.

Przypominamy, że nasz sklep wszystkim klientom oferuje atrakcyjne ceny, dużo niższe w porównaniu z konkurencją, darmową wysyłkę, a także możliwość zwrotu lub wymiany nieodpowiedniego produktu. Nasi pracownicy służą profesjonalną poradą i chętnie pomogą w podjęciu dobrej decyzji. Poduszki do spania Visco są odpowiednie dla każdego. Nie ma żadnych przeciwwskazań do ich używania. Już dziś skontaktuj się z naszym konsultantem i zamów swoją poduszkę.