Pokrowce na materace 

Jest 1 produkt.

Pokrowce na materace to ważny dodatek do każdego materaca. Może się wydawać, że taki zakup jest zbędny, jednak to nie prawda. Dlatego zdecydowanie warto pomyśleć o jego nabyciu.

Pokrowce na materace to niedoceniany dodatek. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie często kupują sam materac, zapominając o tym, że przecież, aby długo nam służył, warto go zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi.

5 Komentarz(y)

Pokrowiec 3D SILVER  cena 99zł TYLKO W ZESTAWIE Z MATERACEM ! W momencie wybrania tej opcji  za 99zł zamieniamy pokrowiec standard na pokrowiec 3D !! Prosimy przy wyborze materaca w karcie produktu zaznaczyć TAK Pokrowiec Clima 3D Cena 199zł obowiązuje przy zakupie  samego pokrowca(bez materaca) + wysyłka 20zł

299,99 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Ekspedienci w sklepach często słyszą pytanie: „Czy pokrowce na materace są wogóle potrzebne? Otóż tak. Zatem dlaczego pokrowce na materace to niezbędny wydatek?
Przede wszystkim dlatego, że pokrowce zabezpieczają materace przed wnikaniem zanieczyszczeń. Samo prześcieradło to niestety zbyt cienka bariera, która nie chroni skutecznie przed ubrudzeniem materaca. Pokrowce na materace łatwo wyprać, więc dzięki nim można zachować pełną higienę materaca. Ponadto są one także niezbędne dla alergików, ponieważ posiadają ochronę antyalergiczną, która redukuje ilość bakterii i roztoczy.

Pokrowce na materac nie są drogie, a ich używanie pozwala na utrzymanie materaca w dobrym stanie przez długi czas. Warto również wspomnieć, że pokrowce zapobiegają wszelkim odkształceniom materaca. Zatem jeśli zdecydowaliśmy się na jego kupno materaca, pokrowiec na materac powinien być naszym drugim wydatkiem. Nie należy oszczędzać na czymś, co pomoże nam utrzymać materac w czystości oraz wzbogaci jego walory użytkowe.

W naszym sklepie dostępny jest pokrowiec 3D SILVER, który w zestawie z materacem można kupić za naprawdę niską cenę. Oferowany przez nas pokrowiec posiada jony srebra oraz siateczki wentylacyjne na całym obwodzie materaca, dzięki czemu może on swobodnie oddychać, przez co dłużej zachowa świeżość. Pokrowiec jest także wyposażony w membrany oraz został wykonany z dzianiny 460g/m2 o potrójnej gramaturze. Jest to dzianina specjalnie dedykowana do pianki VISCO, zatem te pokrowce będą idealnie współgrać z materacami z pianki VISCO dostępnymi w naszym sklepie. Pokrowce na materace 3D SILVER można prać w delikatnym praniu, jednak bez wirowania. Zatem utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Pokrowce na materace

Nie zastanawiaj się dłużej, czy pokrowce na materace są potrzebne, i zamów go w komplecie z materacem termoelastycznym. Jak widać, to niezbędny dodatek do każdego materaca, który tylko z pozoru wydaje się nie mieć żadnego znaczenia. Inwestując w dobrej jakości materac, warto też zadbać o to, aby posłużył nam przez wiele lat. Pokrowiec na pewno w tym pomoże. Przypominamy, że kupując materac w naszym sklepie, pokrowiec można nabyć w znacznie niższej cenie, która w porównaniu z cenami innych producentów jest bardzo atrakcyjna. Ponadto decydując się na materac z pianki VISCO, warto kupić taki pokrowiec, który będzie idealnie z nim współgrał. Oferowane przez nas pokrowce na materace 3D SILVER są dedykowane do materacy wykonanych właśnie z pianki VISCO, więc z pewnością sprawdzą się świetnie.

Kup pokrowiec na materac już dziś, a jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – możesz liczyć na profesjonalną poradę i pomoc w wyborze odpowiednich produktów.