Materace kieszeniowe 

Jest 1 produkt.

Materace kieszeniowe są nowoczesną wersją zwykłych materacy sprężynowych. Materace kieszeniowe są sprężyste, komfortowe i znacznie lepiej dopasowują się do kształtu ciała podczas snu.

Nowoczesne materace kieszeniowe zastąpiły zwykłe materace ze sprężyn. Materace kieszeniowe są znacznie wygodniejsze, elastyczniejsze i co najważniejsze – zdrowsze dla kręgosłupa. Wykonuje się je ze sprężyn kieszeniowych, które nie są połączone ze sobą drutem, tylko cienkim woreczkiem tkaninowym. Każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni, dzięki czemu powstaje mnóstwo elastycznych punktów podparcia, co sprawia, że materace kieszeniowe bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała i są stabilną podporą dla kręgosłupa. Dobre materace kieszeniowe powinny mieć dużo sprężyn, ponieważ im ich więcej, tym więcej punktów podparcia, co gwarantuje wysoki komfort snu. W ofercie posiadamy wszystkie wymiary materacy kieszeniowych.

Promocja! Szybki podgląd
1 398,00 zł 3 398,00 zł
3 Komentarz(y)

Materac kieszeniowy  Springvisco 23

1 398,00 zł 3 398,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Materace sprężynowe kieszeniowe mają sporo zalet. Przede wszystkim, dzięki temu, że każda ze sprężyn pracuje osobno w tkaninowym woreczku, są bardzo ciche. Ponadto materace kieszeniowe dobrze dopasowują się do anatomicznych krzywizn kręgosłupa, gdyż są elastyczne. Co więcej, dobre materace kieszeniowe wyróżniają się trwałością – z pewnością posłużą przez wiele lat. Dodatkowo te materace posiadają nawet 7 stref twardości, dlatego z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Materace kieszeniowe

Dobrze dobrane materace kieszeniowe to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają niedrogiego, komfortowego i elastycznego materaca, który zadba nie tylko o dobry sen, ale również o zdrowie kręgosłupa.

Materace kieszeniowe sprężynowe