Materace dla osób wysokich

Materace dla wysokich często są bardzo trudno dostępne. Wielu producentów zapomina, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, dlatego potrzeby wielu z nas różnią się od potrzeb większości. Jednak my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Materace dla osób wysokich wciąż nie są powszechnie dostępne, dlatego nic dziwnego, że ludzie o wyższym wzroście mają problem z ich znalezieniem i doborem do własnych potrzeb. Trzeba pamiętać, że wszyscy wysocy, w przeciwieństwie do tych niższych, są znacznie bardziej podatni na wszelkie urazy, często mają też większe problemy z kręgosłupem. Właśnie dlatego potrzebują materaca o lepszej odporności na ciężar, który będzie go równomiernie rozprowadzał. Ponadto materace dla wysokich powinny mieć też odpowiednie wymiary, aby każdy czuł się na nich komfortowo. Dlatego postawiliśmy się w sytuacji ludzi wysokich i specjalnie dla nich stworzyliśmy wygodne materace o długości 220 cm, które z pewnością sprawdzą się świetnie. Mając taki materac, można raz na zawsze zapomnieć o nieprzespanych nocach, wystających nogach czy skulonej pozycji podczas snu.

Jeżeli szukacie Państwo materacy dla osób wysokich, zapraszamy do kontaktu. Nasze materace pomogą uporać się problemem marznących stóp, które w przypadku osób o wyższym wzroście przeważnie nie mieszczą się w obrębie łóżka i wystają spod kołdry – dzięki temu można spać w dowolnej pozycji, bez podkulania nóg, co zapewnia wysoki komfort snu i odpoczynku. Jesteśmy w stanie przygotować na specjalne zamówienie materac o dowolnej długości, np. 210 cm, 220 cm czy też 230 cm z każdej serii materacy o dowolnie wybranej twardości. Nasz konsultant czeka na Państwa telefon pod numerem 601 834-387.

Z radością wychodzimy naprzeciw ludziom o wyższym wzroście, oferując produkty najwyżej jakości, których zakup na pewno okaże się jedną z lepszych życiowych decyzji. Materace wykonane są z pianki Viscoko, dzięki właściwościom termoelastycznym są idealne dla ludzi wysokich. Nie katuj się dłużej na materacu niedopasowanym do Twojego wzrostu – zainwestuj w produkt, który będzie wygodny, posłuży Ci wiele długich lat i przyczyni się do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Materace dla osób wysokich

Materace dla wysokich wykonane z pianki VISCO to najlepszy możliwy wybór. Jak już wcześniej zostało wspomniane, wysocy dużo częściej borykają się z problemami związanymi z kręgosłupem, dlatego potrzebują specjalnie dopasowanego materaca, który prawidłowo będzie rozkładał cały ciężar ciała. Nasze materace dla wysokich charakteryzują się znacznie szerszą powierzchnią podparcia, która jest nawet o 60% większa w stosunku do powierzchni podparcia na standardowym, twardym materacu. Dzięki temu nacisk na każdy centymetr ciała podpartego materacem zasadniczo się zmniejsza. To powoduje, że naczynia krwionośne tkanki pozostają otwarte i krew swobodnie przepływa. Te właściwości pianki VISCO sprawiają, że materace dla wysokich z pewnością sprawdzą się świetnie, zapewniając ludziom o wyższym wzroście optymalne ułożenie ciała i dając ulgę zmęczonemu kręgosłupowi oraz obciążonym mięśniom, dlatego są doskonałe w profilaktyce schorzeń kręgosłupa.

Na koniec warto wspomnieć, że oferujemy naszym klientom nie tylko produkty najwyżej jakości, ale także profesjonalne doradztwo, darmową wysyłkę, atrakcyjne ceny i promocje, a także możliwość zwrotu lub wymiany danego produktu. Ponadto informujemy, że po rozmowie telefonicznej można zamówić specjalny materac przeznaczony dla konkretnej osoby i spełniający wszystkie jej wymagania. Nasze materace dla wysokich pozytywnie wpływają na zdrowie, zmniejszą dolegliwości bólowe i znacznie poprawiają komfort snu. Jeśli masz już dość twardych i za krótkich materacy oraz wielu nieprzespanych nocy, nie zwlekaj dłużej i zamów nasz materac z pianki VISCO. Wyjdź na wyższy poziom komfortu.

Materace dla osób wysokich. Materace długości 220 cm i dłuższe 4.60 z 5 na podstawie 22 ocen.