Pytania i odpowiedzi

Poniżej kilka najczęściej zadawanych przez Klientów pytań i odpowiedzi które ułatwią Państwu podjęcie decyzji o zakupie materaca


 
Czy Art-Medic Viscotherapy wytwarza swoje materace w Polsce?
Tak wszystkie nasze pianki oraz pokrowce są produkowane na trenie Polski, za wyjątkiem pianki Visco85kg/m3 (Supremevisco) jest to pianka Belgijska.
 
 
Czy pokrowiec jest odpinany z 4 stron zamkiem błyskawicznym oraz czy można go prać?
Oczywiście, że tak. Pokrowiec jest na zamku rozdzielczym, a więc łatwo wyprać tylko połowę np. wierzchnią część pokrowca w temperaturze do 35 stopni programem "delikatne pranie".
 
 
Skąd biorą się podane wyższe ceny dystrybucji , skąd tak duża obniżka cen?
Jesteśmy producentem naszych materacy i zarazem sami zajmujemy się sprzedażą naszych wyrobów. Większość fabryk prowadzi sprzedaż do sklepów pośredniczących w cenach hurtowych produkty są ponownie marżowane(do nawet 200%) i finalnie trafiają do klienta. Nasza firma pomija pośredników i stosuje cennik hurt bezpośrednio dla klientów indywidualnych, co skutkuje bardzo atrakcyjnymi cenami zakupu. Jednak aby pokazać Państwu różnice zachowaliśmy na stronie ceny dystrybucji pośredników, tak aby klienci widzieli jaka korzyść uzyskują kupując własnie u nas bezpośrednio od producenta Art-Medic.
 
 
Ile mam czasu na zwrot materaca?
Na zwrot materaca jest 14 dni
 
 
Ile czasu mam na wymianę materaca?
Od otrzymania materaca mamy 3-4 tygodnie. Wymieniamy wówczas samą podstawę z pianki HR a nie cały materac, gdyż to własnie to część odpowiada za twardość i komfort spania w każdym materacu.
 
 
W jakiej formie materace są transportowane?
W całości w pełnym rozmiarze, na życzenie możemy złożyć je na pół po długości np 160x200x20 po złożeniu 160x102x40.
 
 
Dlaczego stosujecie pianki o tak wysokiej gęstości?
Ponieważ parametr gęstości jest bardzo istotny jeśli chodzi i prawidłowe podparcie i trwałość materacy. Nasza podstawa HR to aż 40kg/m3 gdzie średnia rynkowa to 30kg a nawet niżej. Jeśli tylko pojawi sie taka możliwość zawsze będziemy starali się podwyższać ten parametr aby materace były jeszcze lepsze.
 
 
Czy zaznaczając opcje pokrowiec Clima 3D otrzymuje materac z 2 szt pokrowców?
Nie materac wówczas przychodzi w jednym najlepszym pokrowcu Clima 3D już zapiętym na materacu.
 
 
Czy można zakupić wiecej niż 2 szt poduszek w promocyjnej cenie?
Do każdego materaca można zakupić max.2 szt w promocyjnej cenie z rabatem 50%.
 
 
Czy wykonujecie materace w innych rozmiarach niż te podane w ogłoszeniu?
Tak oczywiście , wykonamy każdy realny wymiar nietypowy , wykonujemy też materace na życzenie, tak wiec klient sam może zaprojektować swój idealny materac.