W celu doboru twardości prosimy o kontakt pod numerem tel. 601834387 chwila bezpośredniej rozmowy pozwoli idealnie dopasować materac do państwa potrzeb.


Na czym polega tzw "Zmienna Twardość"


Każdy z naszych materacy posiada możliwość regulacji twardości tj. jej zmiany bez konieczności odsyłania materaca do firmy .Wynika to ze sposobu budowy materaca :


Podstawa z pianki wysokoelastycznej HR czy jest to 13cm lub 16cm grubości ,zawsze wykonywana(sklejana) jest z 2 różnych twardości (np.6cm+7cm lub 8+8cmHR miękkiej i sztywniejszej o podobnej gęstości) natomiast piana termoelastyczna 6cm,8cm lub 10cm stanowią osobny element.


Dzięki takiemu rozwiązaniu po rozpięciu pokrowca (rozpina sie dookoła) ,możemy zdecydować czy Piana Termoelastyczna ułożona jest na twardszej stronie podstawy HR czy na stronie o mniejszym stopniu twardości . A więc w jednym materacu mamy do dysozycji 2 twardości np. średni i średni + lub średni+ oraz średniotwardy itd.


Wyprzedzając Państwa pytania o ewentualne problemy , pragniemy zapewnić iż pianki nie przesuwają się ,gdyż ich porowata struktura poprostu na to nie Pozwoli(nie ślizgają się) ,dodatkowo całość niezwykle skutecznie zabezpiecza specjalnie uszyty Pokrowiec . Z zewnątrz nie da sie zauważyć tego rozwiązania.


Dla Państwa jest to ogromny komfort ponieważ zmiany twardości możemy dokonać w dowolnym momencie i zawsze wrócić do pierwotnego ustawienia materaca .

Materacy wykonanych tą techniką wysłaliśmy już kilka tysięcy , i nigdy nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych ocen tego rozwiązania za wyjątkiem samych pochwał .


W razie pytań służymy pomocą


Zespół Art-Medic