Dropshipping B2B

Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu wygodną współpracę B2B na zasadzie pełnego Dropshippingu z obsługą zwrotów łącznie

Szczególnie atrakcyjną ofertę handlową możemy zaproponować dla naszych materacy serii Super Natural 23 i 26cm ale także dla pozostałych produktów, warto podjąć z nami współpracę, nasi dotychczasowi kontrahenci w sklepach stacjonarnych zwiększyli swoją sprzedaż bez zbędnego angażowania transportu i własnego czasu - wszystkim zajmujemy się my!

Oferujemy jasne warunki prowizji od sprzedaży lub cennik hurtowy dropshipping.

Zapraszamy do współpracy sklepy internetowe, sklepy stacjonarne z wszystkich miast (gwarantujemy wyłączność terytorialną !), po Państwa stronie pozostaje tylko atrakcyjna prezentacja naszych materacy dobra rzetelna obsługa.

W niedalekim czasie ze względów na coraz większą produkcję zamkniemy się na sprzedaż B2C dla klientów indywidualnych i cały ruch z naszej strony kierować będziemy na Państwa rejony gdzie klienci będą mogli łatwiej dotrzeć do naszych wspaniałych materacy.

Nasi klienci to cała Polska i nie tylko. Sprzedajesz towary na ebay lub na niemieckich holenderskich rynkach? Tutaj również możemy dostarczać nasze materace w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu, tylko teraz można zamówić modele ekspozycyjne na specjalnych warunkach finansowych.

Posiadasz lokal w dużym lub małym mieście? Nie masz pomysłu? Zadzwoń do nas - razem stworzymy nowy biznes! Dobra Franczyza.

Szczegóły uzyskacie Państwo poprzez e mail: biuro@materace-viscotherapy.pl lub pod nr telefonu 601 834-387

Zacznij zarabiać już teraz!