Materac dla dziecka

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny dla rozwoju dziecka jest zdrowy sen, na co niewątpliwie największy wpływ ma odpowiedni materace dla dziecka.

To właśnie podczas najgłębszej fazy snu najsilniej wydziela się hormon wzrostu. Jest to także czas, kiedy silnie pracuje mózg dziecka, a zwłaszcza mają miejsce procesy odpowiedzialne za zapamiętywanie i korzystanie z zasobów pamięci. Nieregularny sen o słabej jakości powoduje zaburzenie procesów rozwojowych i pogarsza samopoczucie małego człowieka. Jako rodzice powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby nasza pociecha miała możliwie najlepsze warunki do spania, zapewniając odpowiedni materac dla dziecka. Szereg badań, przeprowadzonych przez naukowców, pozwala wysnuć wnioski, że najlepszym wyborem są materace dla dzieci z pianki Visco. Tę tezę zdają się potwierdzać także opinie użytkowników, w większości zachwalające produkty wypełnione pianką, uznając je za najlepsze materace dla dzieci. Co takiego różni materace z pianki Visco od konkurencji?

Materac piankowy DeLux20

Największą zaletą jest termoelastyczność pianki, która zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała dziecka. Ciepło ciała i jego ciężar sprawiają, że pianka staje się bardziej elastyczna w miejscach największego nacisku, w pozostałych pozostając sztywniejsza. Pozwala to idealnie dopasować się do ciała i niemal otulić go. Ma to niebagatelny wpływ na rozwijający się kręgosłup, który podczas snu jest odciążony i układa się w najwygodniejszej możliwej pozycji. Materace piankowe nie powodują rozwoju wad postawy, a nawet w znacznym stopniu niwelują związane z nimi dolegliwości.

Materac dla dziecka musi być starannie dobrany do wymiarów łóżka lub łóżeczka. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiednią twardość materaca i jego wielkość. Możemy przygotować dla Państwa specjalnie dobrany materac dostosowany do potrzeb dziecka. Prosimy o kontakt pod numerem 601 834-387

Utrzymanie higieny jest kolejnym argumentem za wyborem materacy piankowych. Dzięki unikalnej konstrukcji materac jest przewiewny, co zapobiega gromadzeniu się w nim wilgoci, sprzyjającej rozwojowi pleśni i grzybów. Pianka Visco polecana jest dla alergików, ponieważ w odróżnieniu od na przykład wkładów z włókna kokosowego, nie zawiera alergenów i nie uczula. Każdy model posiada unikalny pokrowiec, który łatwo można zdjąć i wyprać w pralce na delikatnym programie bez wirowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, pragnących dla swoich pociech zdrowego snu producent materacy z pianki Visco ART-MEDIC stworzył specjalną linię materacy przeznaczonych dla dzieci. Są to materace dziecięce na wymiar nieco mniejszy niż standardowe materace przeznaczone dla dorosłych. Istnieje szeroki wybór rozmiarów, a chcąc kupić odpowiedni materac dla dziecka na wymiar jego łóżka, najlepiej skontaktować się z naszymi konsultantami.

Również twardość materacy dla dziecka powinna zostać odpowiednio dobrana. Nie zawsze te najtwardsze będą w stanie zapewnić najlepszy sen, a wybór odpowiedniej twardości ma znaczenie dla wygody i komfortu snu. Materace produkowane przez naszą firmę posiadają wkłady wykonane z dwóch pianek o różnych twardościach, dlatego łatwiej jest dopasować optymalne warunki dla naszego dziecka. Tutaj również pomocną dłoń wyciągną nasi konsultanci, oferując swoją wiedzę i bogate doświadczenie.

Materac dla dziecka

Materace ART-MEDIC VISCOTHERAPY są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że zamawiając materac dla dziecka na wymiar odpowiedni do wymiarów jego łóżeczka, będziemy cieszyć się nim przez cały czas użytkowania łóżka. Nasza pianka termoplastyczna jest wyjątkowo oporna na eksploatację i nawet po kilku latach użytkowania nie traci swoich właściwości i pierwotnego kształtu. Nie da się ukryć, że jakość i nowoczesny patent musi mieć swoją cenę. W porównaniu z materacami sprężynowymi, czy produkowanymi z naturalnych składników, jednorazowy koszt zakupu może okazać się wysoki. Jednak w tej cenie otrzymamy nieprzeciętną długość użytkowania i wyjątkową jakość snu naszych pociech, której nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. Ponadto decydując się na nasze materace dziecięce na zamówienie kupujecie je Państwo prosto od producenta, omijając wszystkich pośredników, którzy na każdym etapie powiększają cenę produktu o swoją marżę. Zapewnienie naszemu dziecku zdrowego i wygodnego snu przyniesie w przyszłości wiele korzyści i może uchronić nas od zmartwień, związanych z jego wadami postawy, czy nieodpowiedni rozwojem. Wyspane dzieci są także dużo bardziej radosne i chętne do poznawania otaczającego świata. Pozwólmy im na to, już dziś decydując się na materace dla dzieci na zamówienie. Dzięki wiedzy producenta i kompetencjom naszego zespołu dobierzesz najlepszy materac dla swojego dziecka. Zamawiając w ART-MEDIC kupujesz z pierwszej ręki, w ten sposób omijasz pośredników i otrzymujesz najniższą cenę na rynku, za najwyższą jakość produktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – WYBIERZEMY ODPOWIEDNI MATERAC DOPASOWANY INDYWIDUALNIE DLA TWOJEGO DZIECKA.

Materace dla dzieci. Materace piankowe dla dzieci z pianki Visco 4.20 z 5 na podstawie 20 ocen.