Obniżka! Materac Tytan Memory 85kg/m3 Zobacz większe

Materac Tytan Memory 85kg/m3

Tytan Memory 85kg/m3  - Pancerny materac  w najlepszej cenie !

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-14 dni

1 399,00 zł

2 199,00 zł

-800,00 zł

  • TAK
  • NIE
  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

                                                                                     Materac Tytan Memory 85kg/m3

  • Materac Tytan Memory 85kg/m3 to najnowszy produkt naszej Pracowni Materacowej  ,  podobnie jak inne nasze materace posiada silny pancerny rdzeń  o wysokości 16cm z piany HR 40kg/m3  , co juz stawia go w czołówce  Materacy Premium  , dodatkowo dla fanów wysokich  materacy uruchomiliśmy opcję  podwyższenia rdzenia do 20cm piany HR ! "
  • Wierzchnią warstwę stanowi nasz Hit piana termoelastyczna 85kg/m3  o grubości aż 5 cm ! . W Art-Medic wierzymy , że taka wartswa jest idealna aby świetnie się dopasować pod wpływem nacisku i temperatury naszego ciała.  W połączeniu z niezwykle grubym rdzeniem 16cm lub 20 cm  tworzy materac o kilkunastoletniej trwałości , ale przede wszystkim najlepsze połączenie trwałości i wygody   .
  • Bardzo ważna informacja przy wyborze podwyższonego rdzenia uzyskujecie Państwo aż 3 różne stopnie twardości (h3/h4/h5)  co daje jeszcze większe możliwości personalizacji materaca pod swoje upodobania .

Zachęcamy do wyboru opcji Pokrowiec 3D  , zyskujecie aż 460g/m2 nie pikowanej najwyższej klasy dzianiny Clima oraz siateczki wentylacyjne na całym w obwodzie . Pamietaj nasz pokrowiec rozpina się dookoła , osobno góra i dół , co znacząco ułatwia ściaganie do prania ( do 45 stopni ) i ponowne założenie na wkład pianowy .

  • Jeśli masz pytania , pamiętaj nasza infolinia  czeka , aby pomóc tobie w najlepszym wyborze !

 ZADZWOŃ  -601834387 -

Opinie

Oceń 
Łukasz Cz. 2021-05-21

Kapitalna jakość

Bardzo się ciesze jakoś przypadkiem ale trafiłem na was , materac super wygodny , obróciłem pianki HR dla sprawdzenia ale h5 to dla mnie troche za sztywno , więc h4 zostaje i jest perfekt ! polecam bardzo

Napisz swoją opinię !

Napisz recenzję

Napisz recenzję

Podobne produkty