Obniżka! materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm Zobacz większe

Materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

NOWOŚĆ !!

Grubość w Amerykańskim stylu aż 32cm ! King Size

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-14 dni

1 099,00 zł

1 799,00 zł

-700,00 zł

  • TAK
  • NIE

Więcej informacji

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt:

materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

Specyfikacja:

-materac kieszeniowy składa się z podstawy w postaci systemu sprężyn kieszeniowych. Sprężyny zastosowane w podstawie materaca cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość i sprężystość punktowa, dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości a dokładnie stali podwójnie hartowanej oraz dużej grubości drutu 1,8mm  6 zwojowe. Te parametry pozwalają nam udzielić gwarancji aż na 15 lat na system sprężyn. Prosimy pamiętać, że nie ilość sprężyn się liczy a ich jakość i wytrzymałość. Nie jesteśmy zwolennikami małych sprężynek na cienkim drucie gdyż one zdecydowanie szybciej ulegają zużyciu w miejscach gdzie leży nasze ciało w czasie snu. Dobry materac kieszeniowy to taki, którego sprężyny zapewniają odpowiednie oparcie we właściwych miejscach, co stanowi podstawę komfortowego snu. Proponowany przez nas produkt spełnia najwyższe standardy stawiane materacom klasy premium.

Wysokość podstawy materaca to 20cm!

Kolejne 4cm  stanowi pianka HR35. Jest to pianka Kaultshaum o podwyższonej sprężystości  i wytrzymałości na odkształcenia. Zapewnia jeszcze wyższy stopień sprężystości oraz podparcia kręgosłupa. Jest to pianka na której również możemy spać, jeżeli piankę visco umieścimy na spodzie materaca.

Ostanią górną  najwaznijeszą warstwą  jest pianką termoelastyczna o grubości 6cm. Warstwa pianki memory ma zadanie idealnie dopasować się do naszego ciała pod wpływem temperatury , zapewnia ona również nieskończenie wiele stref podparcia ciała. Oferowany przez nas materac sprężynowy kieszeniowy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie nieprzeciętną wygodę podczas snu i odpoczynku.

Proponowany przez nas materac daje aż kilka różnych możliwości doboru poziomu miękkości. Pianka leniwa visco celowo jest nie przyklejana do podstawy sprężnowej i pianki HR, aby móc bezproblemowo zmienic twardość materaca. To bardzo korzystne, ale też i łatwe w zastosowaniu rozwiązanie. Wystarczy po rozpięciu pokrowca przełożyć piankę visco bezpośrednio na część spężynową a  materac stanie sie wyraźnie sztywniejszy. W momencie kiedy wyjściowo pianka visco spoczywa na stronie HR materac jest maksymalnie komfortowy i sprężysty. W materacu tym również można używać do spania strony tylko z pianką HR35 wówczas pianka visco znajduje się na samym dole. Dla fanów spania bardzo twardego informujemy że można w tym materacu używać także częsci sprężynowej bez pianki HR i visco! Tak w tym jednym materacu mamy aż 4 różne możliwości ustawienia, dzięki czemu każdy użytkownik bez problemu dopasuje element do swoich pleców.

Wyskość łączna wkładu to aż 30cm, kolejne 2cm stanowi najwyższej klasy pokrowiec 3D (+99zł)  wyposażony w siateczki 3D oraz niepikowaną dzianinę o bardzo dobrej gramaturze wynoszacej 460g/m2.

Cieszymy się z faktu i możemy zaporponować Państwu ten  wspaniały produkt w tak rewelacyjnych cenach. Decydując się na oferowane przez nas materace kieszeniowe, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości i długoletniego komfortu użytkowania.

Amerykański KingSize 32cm w twojej sypialni!

Masz pytani ? Zadzwoń 601834387  

Materac dostarczany w wersji zrolowanej. Materce te rolowane są bezpośrednio przed wysyłką a więc bardzo szybko podnoszą się i są gotowe do użytkowania (max 24-32h)

Już wkrótce po zakupie będą mogli cieszyć się Państwo luksusem ponadprzeciętnie wygodnego snu.

Opinie

Napisz recenzję

Materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

Materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

NOWOŚĆ !!

Grubość w Amerykańskim stylu aż 32cm ! King Size

Napisz recenzję

Produkty powiązane