Obniżka! materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm Zobacz większe

materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

NOWOŚĆ !!

Grubość w Amerykańskim stylu aż 32cm ! King Size

Więcej szczegółów

Wysyłka w 3-14 dni

1 099,00 zł

1 799,00 zł

-700,00 zł

  • TAK
  • NIE
  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt :

materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

Specyfikacja :

-materac kieszeniowy składa się z podstawy w postaci systemu sprężyn kieszeniowych . Sprężyny zastosowane w podstawie materaca cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość i sprężystość punktowa ,dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości a dokładnie stali podwójnie hartowanej oraz dużej grubości drutu 1,8mm  6 zwojowe. Te parametry pozwalają nam udzielić gwarancji aż na 15 lat na system sprężyn. Prosimy pamiętać nie ilość sprężyn się liczy a ich jakość i wytrzymałość .Nie jesteśmy zwolennikami małych spręzynek na cienkim drucie gdyż one zdecydowanie szybciej ulegają zużyciu w miejscach gdzie leży nasze ciało w czasie snu.

Wysokość podstawy materaca to 20cm !.

Kolejne 4cm  stanowi pianka HR35 . Jest to pianka Kaultshaum o podwyższonej sprężystości  i wytrzymałości na odkształcenia . Zapewnia jeszcze wyższy stopień sprężystości oraz podparcia kręgosłupa .Jest to pianka na której również możemy spać ,jeżeli piankę visco umieścimy na spodzie materaca .

Ostanią górną  najwaznijeszą warstwą  jest pianką termoelastyczna o grubości 6cm . Warstwa pianki memory ma zadanie idealnie dopasować się do naszego ciała pod wpływem temperatury , zapewnia ona również nieskończenie wiele stref podparcia ciała .

Pianka leniwa visco celowo jest nie przyklejana do podstawy sprężnowej i pianki HR , aby móc bezproblemowo zmienic twardość materaca . Wystarczy po rozpięciu pokrowca przełożyć piankę visco bezpośrednio na część spężynową a  materac stanie sie wyraźnie sztywniejszy. W momencie kiedy wyjściowo pianka visco spoczywa na stronie HR materac jest maksymalnie komfortowy i sprężysty. W materacu tym również można używać do spania strony tylko z pianką HR35 wówczas pianka visco znajduje się na samym dole. Dla fanów spania bardzo twardego informujemy że można w tym materacu używać także częsci sprężynowej bez pianki HR i visco !! Tak w tym jednym materacu mamy aż 4 różne możliwości ustawienia.

Wyskość łączna wkładu to aż 30cm !!  kolejne 2cm stanowi najwyższej klasy pokrowiec 3D (+99zł)  wyposażony w siateczki 3D oraz niepikowaną dzianinę o bardzo dobrej gramaturze wynoszacej 460g/m2.

Cieszymy się z faktu i możemy zaporponować Państwu ten  wspaniały produkt w tak rewelacyjnych cenach .

Amerykański KingSize 32cm  w twojej sypialni !!.

Masz pytania ???? Zadzwoń 601834387  

Materac dostarczany w wersji zrolowanej .Materce te rolowane są bezpośrednio przed wysyłką a więc bardzo szybko podnoszą się i są gotowe do użytkowania (max 24-32h)

Opinie

Napisz recenzję

materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

materac kieszeniowy AmericanKingPocket 32cm

NOWOŚĆ !!

Grubość w Amerykańskim stylu aż 32cm ! King Size

Napisz recenzję

Produkty powiązane